Zdrhovadla

Vážení zákazníci, výroba zdrhovadel i trezorů byla ukončena.

 

Vážení zákazníci, do vyprodání starých skladových zásob nabízíme bavlněnou zdrhovadlovku A6 šíře 16mm (nosná stuha pro výrobu kovových zipů, ca. jako keprovka, ale má jednu stranu zesílenou – viz foto). Použitelná pro výrobu roušek, jako tkaloun do montérek či na jiné využití. Cena 1,04Kč/metr/bez DPH/EXW Děčín/celá cívka 400 metrů. Nabízíme pouze celé cívky, v široké škále barev, občas bývá prvních 10-30 metrů na cívce vyšisovaných od sluníčka, které ale neodmotáváme, zákazník musí odebrat v tomto stavu. Do krabice se vejde maximálně 6 cívek po 400 metrech, tedy celkem 2400 metrů. Cena dopravného a balného za 1 krabici = 110 Kč bez DPH. Platební podmínka : 100% platba předem. V případě potřeby pošleme fyzický vzorek pro odsouhlasení.

Speciální snížená cena 1,80 Kč/metr/háček nebo smyčka/návin 25m/bez DPH/EXW Děčín ca. 14 barev (ne černá/bílá) suchých zipů, pouze šíře 20mm a pouze do vyprodání zásob. V případě zájmu kontaktujte prosím obchodní oddělení.    ZDE

Stáhněte si aktualizované katalogové listy.   ZDE

Vážení zákazníci, k našim zdrhovadlům vám můžeme zdarma poskytnout kartičku o rozměru 5x5cm (balení 500 ks). Je nutné požádat o množství na delší období (např. 1/2 roku), posíláme je s dodávkou zdrhovadel.
Děkujeme vám.     NÁHLED KARTIČKY

 WICO B.G.M., a.s. – výrobní závod zdrhovadel, Rudolfova 1, Děčín 9, 405 05

had_modra_

 SPIRÁLOVÁ ZDRHOVADLA

 KOVOVÁ ZDRHOVADLA

 SUCHÉ ZIPY

 ZNAČENÍ LASEREM

zip_spiralovy_modry zip_kovovy_modry suchace_BW laser_blue_2